Vážení spoluobčané,
svým hlasováním ve volbách jste nepřímo dopustili, aby se pan Kalousek stal českým ministrem financí. Svým rozhodnutím jste dovolili vznik vlády, která se honosně označuje za rozpočtově odpovědnou. Byli jste vystaveni manipulaci - velké části z Vás ve schránce přistála fiktivní složenka, jež měla každého voliče informovat o skutečné výši státního dluhu. Kalousek Vás ujišťoval, že nebudeme chudnout, pouze budeme pomaleji bohatnout. Je to ale pravda?

Naší rozpočtově odpovědné vládě se především díky iniciativě ministra financí podařilo dosáhnout dílčích úspěchů - cenou za ně je však drastické snížení životní úrovně běžných občanů, handicapovaných a dalších osob, které jsou závislí na finanční pomoci od státu. Snížením výdajů na platy policistů, hasičů a dalších státních zaměstanců, jejihž povolání s sebou přinášejí velký risk,je ohrožována stabilita celé společnosti. Demonstranti a opozice jsou označováni za fašisty, zesměšňováni a naši volení zástupci s nimi odmítají vést diskusi.

My, Anonymous s takovým postupem nesouhlasíme a vyjádříme svůj protest. Věříme, že každý občan České republiky, kterému není lhostejné takové chování námi volených zástupců, vyjádří svůj nesouhlas spolu s námi. Svoji nechuť k současné situaci nezapomeňte rovněž ukázat v nadcházejících volbách a dobře zvažte, zda dáte svůj hlas současným zkorumpovaným a zdiskreditovaným politikům.